Monoblok Panjur

Monoblok Panjur
Kutu Çeşitleri
Lamel Çeşitleri
Lamel Renkleri
Çalışma Şekilleri
Ürün Galerisi

Günümüz mimari tarzını göz önüne alarak pencere ve pancur üreticilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanıp üretilmekte olan profesyonel monoblok entegre kutu ve pancur sistemidir.

PVC Pencere Sistemlerinde kapı ve pencere üzerine monte edilen ve sadece değişecek veya yeniden yapılacak doğramaya uygulanabilen mevcut doğramaya uygulanamayan panjur sistemidir. Monoblok panjur sisteminin her elemanı çok fonksiyonel olup, bütün elemanlar büyük bir ölçü hassasiyeti içerisinde üretilmektedir. Enerji tasarrufunu, ses ve ısı izolasyonunu en üst düzeyde tutacak şekilde maksimum kullanım kolaylığı prensibi ile yola çıkılmıştır.

Monoblok Panjur Sisteminde sızdırmazlık maksimum seviyededir. 47 db'lik ses ve 0,6 mm2'lik ısı yalıtım değerine sahiptir. İçeriden açılabilen kapak ve TÜRKİYE'DE İLK DEFA İÇERİ ALINABİLEN SÜRGÜLÜ SARIM KUTUSU ile diğer sistemlerden belirgin ayırıcı özelliğe sahiptir.

Monoblok Panjur Sistemini kordonlu manuel mekanizma, motorlu mekanizma, kordonlu redüktörlü mekanizma veya çevirme kollu mekanizma ile çalıştırmak mümkündür.

KUTU ÇEŞİTLERİ

Çalışma aralığına ve yüksekliğine göre 160 mm x 200 mm ve 200 mm x 235 mm kutular kullanılır. Bu ölçülere ek olarak 185 mm x 185 mm ve 220 mm x 220 mm monoblok kutuları da bulunmaktadır.

LAMEL ÇEŞİTLERİ

Çalışma aralığına ve yüksekliğine göre rollforming ile imal edilmiş, standart yoğunlukta poliüretan dolgulu 39mm, 55mm ve 76mm lameller kullanılır.

LAMEL RENKLER?

Ceviz
Maun
Kahverengi
Koyu Ahşap
Altın Meşe
Açık Bej
Beyaz
Koyu Bej
Krem
Metalik Gri

ÇALIŞMA KONTROL ŞEKİLLERİ

El Tipi Kumanda ile Çalışma:
Kordon ile Çalışma:
Kablolu / Kablosuz Buton ile Çalışma:
LCD Panelli Kumanda ile Çalışma:
LCD Panelli Buton ile Çalışma:
Redüktör ile Çalışma:

ÜRÜN GALERİSİ